Etiketler

BELEDİYEDEN ÇEVRE YOLUNUN TRAFİK YOĞUNLUĞUNU AZALTACAK ÇALIŞMA

Isparta Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Davraz Mahallesi çevre yolundaki trafik yoğunluğu azaltan ve cezaevi önünden, Eğirdir yoluna bağlanan cadde ve bağlantılı sokaklarında asfalt çalışması başlatıldı.

EN ÖNEMLİ BEKLENTİMİZ ACİLEN ITKM’NİN AÇILMASIDIR

Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi 6. Bölge Birliği Başkanı Ahmet Tural, Isparta’nın 31 Mart seçimlerinde değişimden yana tavır koymasının esnaf teşkilatında memnuniyetle karşılandığını belirterek “ITKM çevresindeki esnafımız çok zor durumda.

BAŞDEĞİRMEN’DEN ÇEVREYE DUYARLI YÖNETİM YAKLAŞIMI

​​​​​​​Isparta Belediyesi’nin gündeminde mevcut atık su arıtma tesisinin kapasitesinin artırılması, biyolojik arıtma sistemi kurulması ile şehir altyapı yatırımları ve aspestli boruların değiştirilmesi var.

Isparta’da araç yangını

Isparta'da meydana gelen araç yangınında korku dolu anlar yaşandı. Çevredekilerin müdahalesiyle söndürülen yangın sonucu araçta ise hafif çapta maddi hasar oluştu.

Kafeler Caddesi’nde korkutan yangın

Isparta'da sabaha karşı çıkan yangın korku dolu anlar yaşattı. Çevredekiler tarafından fark edilen ve işyerlerinin bulunduğu alandaki yangın, vatandaşlar ve itfaiye ekibinin müdahalesiyle kontrol altına alındı.

Çevrecilik adına yakıp yıkanlar, millet bahçelerine baksınlar

Cumurbaşkanı Erdoğan millet bahçeleri açılışında yaptığı konuşmada gezi olaylarını hatırlatarak, "Çevrecilik adına yakıp yıkanlar, gezi olaylarını yapanlar...

Cumhurbaşkanı Erdoğan:31 Mart seçimlerinden alnımızın akıyla çıkacağımıza inanıyorum

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Çevre Şehir ve Kültür Başkanlığı Eğitim ve İstişare Toplantısı'nda konuştu.

Kadın ve Şehir Atölyesi Çalıştayı Yapıldı

1-7 Kasım tarihleri arasında düzenlenmesi planlanan "Kadın ve Şehir Atölyesi" çalıştayı AK Parti Isparta İl Başkanlığı'nda gerçekleştirildi.

Esnafa sahte para veren şahsı vatandaşlar yakaladı

Isparta’da alışveriş yaptığı iş yerlerinde sahte para kullanan şahıs çevredeki esnaf ve vatandaşlar tarafından yakalanarak polise teslim edildi.

Eğirdir Gölü, lavanta bahçeleriyle birleşiyor

Bizim Eğirdir Platformu yöneticilerinin Eğirdir Gölü çevresinin lavanta bahçeleriyle süslenmesi için hazırladığı fikir projesi uygulamaya konuldu.

11 Bin Kayıt Dışı Yapıya Kayıt Belgesi Verildi

Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Abdullah Borca, İmar Barışı kapsamında İlimizde 20 bin 600 başvuru olduğunu ifade ederek, 11 bin yapı kayıt belgesi verildiğini, bunların karşılığında da 32 Milyon TL ödeme alındığını söyledi

Eğirdir Ada'nın Koruma Amaçlı İmar Planı Üzerinden Bürokrasiyi Eleştirdi

AK Parti Isparta Milletvekili Recep Özel, Eğirdir Yeşil Ada’da Koruma Amaçlı İmar Planı’nın onaylanmamasını eleştirdi. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı

Doğayı korumak için 500 fidan

Isparta nın Sütçüler İlçesinde Çevre Bilinci, Çevreyi, Yeşili Koruma başlıklı toplantıda farklı türlerden 500 fidan dağıtıldı.

AK GENÇLİK ÇEVRE HAREKETİ