Etiketler

TARİHİ GÜN

20 yıldır inşaatı devam eden, son 7 yılda çivi bile çakılmayan Isparta Ticaret ve Kültür Merkezi’nde (eski Halk Pazarı) yaşanan gelişmeler, ileri yaştakileri gençliğine, gençleri çocukluk günlerine götürdü.

GÖNÜL SOFRASINA HER KESİMDEN DESTEK

Isparta Belediyesi tarafından Ulu Cami yanına kurulan ve hayırseverlerinde destekleriyle devam eden ‘Gönül Sofrası İftar Çadırı’ Ramazan ayının 2.günü de doldu taştı.

ISPARTA YEPYENİ BİR DÖNEME KAPILARINI AÇACAKTIR

AK Parti İl Başkanı Osman Zabun seçim çalışmalarının devam ettiğini belirterek ‘İlk günden bu tana halkımızın teveccühü ve gözardı edilemeyecek bir heyecanı var.

Bu emaneti taşımaya devam edeceğiz

AK Parti İl Başkanı Osman Zabun, Şükrü Başdeğirmen’in Isparta Belediye Başkan Adayı olduğunu teşkilat mensuplarına ve partililere mesajla bildirdi.

Eksi 25 Derecede Kato Dağı'nda Operasyonlar Aralıksız Sürüyor

Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesinde bulunan 2 bin 900 rakımlı Kato Dağı'nda terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonlar kar kış demeden devam ediyor.

Recep Özel TBMM'nin onuruna Yakışmadı

Saadet Partisi İstanbul Milletvekili Cihangir İslam’ın 15 Temmuz destanını hedef alan sözlerine şehit yakınlarından ve gazilerden büyük tepki gelirken siyasilerden de tepkiler gelmeye devam ediyor.

Gökgöz Isparta Oto Galericiler Sitesi Esnafını Ziyaret Ettİ

AK Parti Isparta Milletvekili Mehmet Uğur Gökgöz, seçim sonrası teşekkür ziyaretlerine tam gaz devam ediyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Sigara Yasağını Delene Acımayın  

Vatandaşlarımızın zararına olacak bir konuda oyu düşünmeyiz. Varsın oy kaybedelim. Bu denetimler artarak devam etsin. Bundan taviz vermeyiz

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Adaylarımızla seçimlerde meydanlarda olacağız

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MHP yerel seçimlerde kendisi adaylarıyla devam edecek. Biz de aynı şekilde kendi adaylarımızla seçimlerde meydanlarda olacağız. Cumhur İttifakı'nın devamından yanayız dedi.

Asker eğlencesinde müzikler değişti, tehlikenin sesi değişmedi

Isparta'nın Gelendost ilçesinde 98/4 tertip askere gidecek 23 genç için düzenlenen asker eğlencesinde, magandaların dur durak bilmeden ateş ettikleri silah, kulakları sağır etti, mermiler ise kurşun gibi yağdı. Atılan silahlara aldırmayan davetliler ise eğlenceye ara vermeden devam etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Ellerini ovuşturanlar hüsrana uğradı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Son yıllarda döviz kuru biraz yükseldi, enflasyon kıpırdadı diye birileri hemen ellerini ovuşturmaya başladı. Biz gereken tedbirleri alıp rota ve uzun vadeli programlarla yolumuza devam ettik. Biz sağlam durunca ellerini ovuşturanlar da her zaman ki gibi hüsrana uğradı dedi.

Süleyman Demirel Müzesi'nin Yüzde 90'ı Tamamlandı

Isparta'nın Atabey İlçesi'ne bağlı İslamköy'de 9'uncu Cumhurbaşkanı Merhum Süleyman Demirel için yapımı devam eden anıt mezarın % 90'ı tamamlandı.

Ak Parti  Mhp İttifakı Yerel Seçimlere Alet Edilecek Kadar Basit Değil

Milletvekili Recep Özel, AK Parti’nin toplumda karşılığı bulunan sevilen, sayılan bir adayla yarışa katılacağını ve farklı bir yönetim anlayışı ile Isparta’nın değişim ve dönüşümünü başlatacağını iddia etti.  Özel, “birilerinin belediyeciliği, makamı, mevkisi devam edecek diye ittifak ipine sarılmak yanlış.

YATIRIMLARA TAM GAZ DEVAM

ATABEY ‘DEVAM’ DEDİ