Etiketler

YAPILMASI GEREKEN HER HİZMETTE VARIZ, BERABERİZ

Alevi Bektaşi Toplumunu temsilen dedelerden Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’e nezaket ziyareti. Ziyarette konuşan Çünür Dedesi İbrahim Özdemir, Başkan Başdeğirmen’e Alevi Bektaşi Toplumu adına yeni görevinde ‘hayırlı olsun’ dileklerinde bulundu

İMARDA E-ARŞİV DÖNEMİ

Mimarlar Odası Başkanı Prof. Dr. Gülin Beyhan ve yönetim kurulu üyeleri, Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’e nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyarette konuşan Prof. Dr. Beyhan “Her konuda üzerimize düşen görevleri üstlenmeye hazırız” dedi.

MÜFTÜ, BELEDİYE BAŞKANI’NA KUR’AN-I KERİM HEDİYE ETTİ

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen: Bu ulvi görevi layıkıyla yapmak istiyoruz

SAHTE RAPOR SKANDALI SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İNCELEME BAŞLATTI

Isparta Belediyesi’nde çalışan yaklaşık 100 personelin seçimden sonra izinlerini kullandıktan sonra rapor aldıkları ve belediyedeki görevlerine dönmedikleri öğrenildi.

ITKM’DE İNŞAAT BAŞLIYOR

Görevinde 1 ayını dolduran Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Isparta’nın en önemli sorununa çözüm buldu.

Isparta Belediyesi’nde görev değişiklikleri

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, başkan yardımcılığı ve daire müdürlüklerinde ilk görev değişikliğini yaptı. Yapılan değişikliğe göre, Güneykent Belediyesi eski Başkanı Fahretdin Gözgün Isparta Belediye Başkan Yardımcılığı görevine getirildi.

BAŞDEĞİRMEN, İLK ATAMALARINI YAPTI

Isparta Belediyesi’nde görev değişiklikleri

AK PARTİ YSK TEMSİLCİSİ DUYURDU: TESPİT ETTİK

AK Parti Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Temsilcisi Recep Özel, İstanbul'daki bazı ilçe seçim kurullarınca görevlendirilen sandık kurulu başkan ve üyelerinin kamu görevlileri yerine, özel banka ve özel okul çalışanları olduğunun tespit edildiğini bildirdi.

Başkan Gök ilk nikahı kıydı

Isparta'nın Eğirdir Belediye Başkanı Veli Gök, 31 Mart Yerel Seçimleri'nde göreve gelmesinin ardından ilk resmi nikahı kıydı.

Vali Seymenoğlu: Eğirdir Belediyesi’nden çok şey bekliyoruz

Isparta Eğirdir Belediye Başkanı Veli Gök, Belediye Meclis Üyeleriyle beraber Vali Ömer Seymenoğlu'nu ziyaret etti. Vali Seymenoğlu yeni seçilen Başkan Veli Gök'ü ve Meclis Üyelerini tebrik ederek görevlerinde başarılar diledi.

Isparta’da seçim sonrası ilk muhtarlar toplantısı

Isparta'da 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimlerinin ardından ilk Merkez Muhtarlar Toplantısı Vali Yardımcısı Ömer Faruk Ateş başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren Vali Yardımcısı Ömer Faruk Ateş, Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, İl Genel Meclisi Başkanı Serkan Keskin ve yeni dönem için göreve gelen muhtarları tebrik ederek başarılar diledi.

BAŞDEĞİRMEN, EZBERLERİ BOZUYOR

ISBAŞ’A SEKTÖRÜN İÇİNDEN GÖREVLENDİRME

MECLİS GÖREVDE

İL GENEL MECLİSİ VE BELEDİYE MECLİSİ ÜYELERİ MAZBATALARINI ALDI

ISPARTA'YA BÜYÜK ONUR YAŞATTI

TBMM’de Meclis Başkan Vekili seçilen Süreyya  Sadi Bilgiç’in siyasi etkinliği yeni göreviyle daha da arttı.

ISPARTA’DAKİ DEĞİŞİM  İKTİDARIN İŞ BAŞINA  GELMESİ DEMEKTİR​​​​​​​

AK Parti Belediye Başkan Adayı Başdeğirmen, 31 Mart’ta değişimin olacağını iddia etti ‘yanlış anlamayın değişim Şükrü Başdeğirmen’in göreve gelmesi değildir, iktidarın göreve gelmesidir” dedi.

Beni kimse kolay kolay makamımda bulamayacak

Son Valiler Kararnamesi ile İçişleri Bakanlığı Mülkiye Teftiş Kurulu Başkanlığı'ndan sonra yaklaşık 1 hafta önce göreve başladığı Isparta Valisi Ömer Seymenoğlu, eğitim konusunda Türkiye ortalamasının üzerinde olan Isparta'yı bir adım öteye taşımak için mücadele edeceğini ifade etti.

Isparta’da Uyuşturucu ve Bağımlılıkta Mücadele toplantısı

Isparta Valiliği görevine başlayan Vali Ömer Seymenoğlu ilk toplantısını Uyuşturucu ve Bağımlılıkta Mücadele konusunda düzenledi.

Isparta Tarım ve Orman İl Müdürlüğü’ne Dolunay atandı

Isparta Tarım ve Orman İl Müdürlüğü görevine, Ziraat Yüksek Mühendisi Enver Murat Dolunay atandı.

Valiler kararnamesi Resmi Gazete’de yayımlandı

Valiler kararnamesi Resmi Gazete'de yayımlandı. Ankara dahil 21 ilin valisi görevden alınırken, 39 ile yeni vali ataması yapıldı.

SDÜ ’6. Örgütsel Davranış Kongresi’ne ev sahipliği yapacak

Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ) Rektörü Prof. Dr. İlker Hüseyin Çarıkçı'nın Yürütme Kurulu Başkanlığı görevini yaptığı Örgütsel Davranış Kongresi'nin 6'ncısı 2-3 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Milletvekili Bilgiç, Muhtarlar Günü dolayısıyla mesaj yayımladı

Bilgiç, mesajında, 19 Ekim'i Muhtarlar Günü ilan ederken, tüm muhtarların nasıl ulvi bir görevi yerine getirmek noktasında olduğunun bilincini her zaman taşıdıklarını belirtti.

Takla atan araçtan sağ çıktı, yürüyerek yardım bulmaya gitti

Ispartada otomobilin takla atarak ters dönmesi sonucu yaralanan sürücü kendi imkanlarıyla aracından çıktıktan sonra yürüyerek yardım bulmaya gitti. Yaralı sürücü daha sonra yardım için gittiği petrol istasyonundaki görevliler tarafından hastaneye götürüldü.

Eğirdir Orman İşletme Müdürlüğünde görev değişimi

Isparta nın Eğirdir Orman İşletme Müdürü Abdülkadir Taşer, Orman Yangınlarıyla Mücadele Şube Müdürlüğü görevine atandı.

ŞEHİDİMİZE SON GÖREV