Etiketler

MEHMET ALİ BİRAND’IN EŞİ GÜL TOPLAMAYA GELDİ

Usta gazeteci, Türkiye’nin 32. Gün programları ve Kanal D Haber sunumu ile tanıdığı Merhum Mehmet Ali Birand’ın eşi Cemre Birand, gül toplamak için Isparta’ya geldi.

MAZBATA YILDIRIM'A DEĞİL MİLLETE VERİLDİ

Habertürk'te Kübra Par'ın sorularını yanıtlayan AK Parti YSK Temsilcisi Recep Özel, "Vatandaşımız rahat olsun. Mazbata Ekrem İmamoğlu'ndan alınıp Binali Yıldırım'a değil millete verildi. Millet seçimde o mazbatayı hak edene verecektir" diye konuştu.

Türkiye’nin keşfedilmeyi bekleyen en güzel 10 köyü

Günümüzde her yerde adeta hükmünü ilan etmiş betonlaşmayı ve beraberinde kaoslarla dolu şehir hayatını arkasında bırakmak isteyen sevgili seyahat sever, bu haberimiz tam sana göre! Özlediğin o huzur dolu doğal yaşam sana fısıldıyor…

KDV ve ÖTV indirimleri haberi piyasalara olumlu yansıdı

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, yıl sonuna kadar 6 başlıkta konuttan beyaz eşyaya, mobilyadan otomotive Katma Değer Vergisi (KDV) ve Özel Tüketim Vergisi (ÖTV) indirimlerini açıklaması...

Erdoğan’ın Kaşıkçı açıklaması Alman basınında son dakika olarak verildi

Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın öldürülmesiyle ilgili AK Parti Meclis Grubunda açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamaları, Alman basınında Son dakika haberi olarak verildi.

Yeni Sistemin  İlk Bütçesi 961 Milyar TL

Isparta Milletvekili Plan Bütçe Komisyonu Başkanı Süreyya Sadi bilgiç

ACI HABER VERİLDİ