Etiketler

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bu mücadeleyi sonuna kadar vereceğiz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, seçim sonuçlarına yapılan itirazlara ilişkin, Biz de sonuna kadar bu mücadeleyi vereceğiz. YSK noktayı koyduğu zaman bizim için de mesele bitmiştir dedi.

BİLGİÇ SÖYLENTİLERE SON NOKTAYI KOYDU

Türkiye Büyük Millet Meclisi Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı ve AK Parti Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç;

RECEP ÖZEL SON NOKTAYI KOYDU

SÖZ KONUSU BİLE OLAMAZ

YENİ ÜNİVERSİTE KAMPÜSÜ VE SOSYAL KONUTLAR  AKKENT BOZANÖNÜ ARASINDA OLACAK

AK Parti Milletvekili Recep Özel, Isparta Uygulamalı Bilimler  Üniversitesi ve AK Parti Belediyeciliğinde üretilecek sosyal konutları Akkent Mahallesi civarına yakın noktalarda oluşturmak istediklerini söyledi

Terör örgütü çökme noktasında

Bölücü terör örgütünden kaçarak teslim olan teröristin ifadesi, örgütün çökme noktasına geldiğini gösterdi.

Mehmetçik teröristlere göz açtırmıyor!

Güvenlik güçlerince art arda yürütülen başarılı operasyonlar terör örgütü PKK’yı bitirme noktasına getirirken örgütün kış üstlenmesine yönelik kırsalda son bir ayda 9 bin 765 operasyon yapıldı.

Polisi görünce tali yola girdiler ama kaçamadılar

Isparta Sav kasabası yol kontrol noktasına gelmeden tali yola girince polisin şüphe ederek yakaladığı araçta eroin ele geçirildi. Konuyla ilgili 4 şüpheli gözaltına alındı.

Dev yatırım STAR Rafinerinin açılışı gerçekleştirildi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev'in katıldığı törenle, Türkiye'de reel sektörün tek noktaya yaptığı en büyük yatırım olan STAR Rafinerinin açılışı gerçekleştirildi.

Milletvekili Bilgiç, Muhtarlar Günü dolayısıyla mesaj yayımladı

Bilgiç, mesajında, 19 Ekim'i Muhtarlar Günü ilan ederken, tüm muhtarların nasıl ulvi bir görevi yerine getirmek noktasında olduğunun bilincini her zaman taşıdıklarını belirtti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan erken emeklilik açıklaması

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bir kesimi memnun etmek adına ülkenin tüm dengelerinin bozulmasına gönlümüz rıza gösteremez. Bu adım veya bu kampanya bir siyasi ranta dönüştürülmemeli. Bu olursa bunun bedeli ülkemize çok ağır olur dedi.