Etiketler

SAHTE RAPOR SKANDALI SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İNCELEME BAŞLATTI

Isparta Belediyesi’nde çalışan yaklaşık 100 personelin seçimden sonra izinlerini kullandıktan sonra rapor aldıkları ve belediyedeki görevlerine dönmedikleri öğrenildi.

YILDA 220 BİN TL AİDAT ÖDENEN BİRLİK VE SENDİKA ÜYELİKLERİ TERK EDİLDİ

Isparta Belediyesi, Ege Belediyeler Birliği, Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği, Türk Dünyası Belediyeler Birliği, Yağlı Güreş Düzenleyen Kentler Birliği ile Mahalli İdareler İşverenler Sendikası üyeliğinden meclis kararı ile ayrıldı.

Eğirdir’de sağlık için yürüdüler

Türkiye Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Hayat' programı kapsamında Eğirdir İlçe Sağlık Müdürlüğü koordinasyonunda 10 Mayıs Sağlık İçin Hareket Et yürüyüşü düzenlendi.

Hasta çocukların 23 Nisan kutlaması

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Isparta Şehir Hastanesi Çocuk Servisi'nde yatan çocuk hastalar için program düzenlendi. Mutlulukları yüzlerinden okunan çocuklar, sağlık çalışanları ile birlikte 23 Nisan hatıra pastası kesti.

SAĞLIKTA DÖNÜŞÜMÜ  BAŞARAN ADAM  ISPARTA’DA

Eski Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Isparta’ya geldi. Akdağ, ilk ziyaretini Valilik’e yaptı.

Isparta Şehir Hastanesi’nde 2018’in 2000’inci anjiyo pozu

Isparta'da 2017 yılı Mart ayında hizmet vermeye başlayan ve açıldığı günden bu yana 3 binden fazla sayıda anjiyo işlemi yapılan Isparta Şehir Hastanesi'nde, 2018 yılı içerisinde başarıyla tamamlanan 2000'inci anjiyoda hatıra pozu verildi.

Obeziteye savaş

Isparta'da Şehir Hastanesi'nde kurulan Obezite Merkezi ile fazla kilolarından kurtulmak ve sağlıklı bir yaşam biçimine kavuşmak isteyen kişiler için hizmet veriliyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Sağlık alanında millileşmeye ihtiyacımız var

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Türkiye’nin sağlık alanında da hızlı bir millileşmeye ve yerlileşmeye ihtiyacı vardır.

Sağlık Personeline ‘Bağımlılıkla Mücadele’ Konferansı

Isparta'nın Eğirdir İlçesi'nde Uyuşturucu ile Mücadele Yerel Eylem Planı kapsamında Sağlık çalışanlarına yönelik Bağımlılıkla Mücadele konulu konferans düzenlendi.

SDÜ Sağlık Yönetimi’nde ‘Uzman Buluşmaları’ programı

Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ) öğrencileri, Uzman Buluşmaları kapsamında Dr. Dan Sava ile bir araya geldi.