Etiketler

Açıktaki Uzman Onbaşı uyuşturucu ticaretinden tutuklandı

Isparta'da narkotik polisinin sokak satıcılarına yönelik düzenlediği uyuşturucu operasyonunda, yakalanan 2 şüpheliden biri, İzmir'de daha önce başka suçtan açığa alınan Uzman Onbaşı çıktı. Uyuşturucu ticaretinden gözaltına alınan 2 zanlı çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.

Araması olan şahıslar, kazada yaralanınca yakalandı

Isparta-Antalya Karayolu üzerindeki Sav Kasabası kavşağında sabaha karşı meydana gelen trafik kazasında yaralanan iki kadının Uyuşturucu madde kullanmak suçundan arandığı ortaya çıktı.

Isparta’da sahte içki üretimi yapılan evden cephanelik çıktı

Isparta'da imalathaneye çevirdiği evde sahte içki üreten şüpheli, satış yaptığı sırada polis ekiplerince düzenlenen operasyonda suçüstü yakalandı. Evde şişelenmeye hazır vaziyette, 3 ayrı tank içerisinde toplam 650 litre kaçak içki ile hammadde ele geçirildi. Evinde ayrıca 9 adet av tüfeği ve silah ile farklı kalibrelerde çok sayıda fişek yakalanan şüpheli gözaltına alındı.

GÖKGÖZ: KORKUNUN ECELE FAYDASI YOK

AK Parti Isparta Milletvekili Mehmet Uğur Gökgöz, MHP’li Belediye Başkanı Günaydın’ı halkı kandırmakla, yalan söylemekle suçladı. Gökgöz...

Polisi görünce tali yola girdiler ama kaçamadılar

Isparta Sav kasabası yol kontrol noktasına gelmeden tali yola girince polisin şüphe ederek yakaladığı araçta eroin ele geçirildi. Konuyla ilgili 4 şüpheli gözaltına alındı.

Isparta’da uyuşturucu operasyonu: 772 adet ecstacy hap ele geçirildi

Antalya'dan Isparta'ya giden bir araca düzenlenen uyuşturucu operasyonunda 772 adet ecstacy hap ile 1 adet kurusıkı silah ele geçirildi.

Jandarma'dan Definecilere Suçüstü

Isparta'nın Sütçüler ilçesinde kaçak kazı yapan 2 kişi, jandarma tarafından suçüstü yakalandı.

Isparta’da aranan 2 kişi yakalandı

Isparta'da çok sayıda suç dosyasından aranan 2 kişi polisin ısrarlı takibi sonucu yakalandı.

Isparta emniyetinden huzur toplantısı

Isparta Emniyet Müdürlüğü tarafından mahalle muhtarlarına yönelik huzur toplantısı düzenlendi.

Isparta’da Roma Dönemi’ne ait 8 parça tarihi eser ele geçirildi

Isparta'nın Atabey ilçesinde polisin düzenlediği operasyonda Roma Dönemi'ne ait 8 parça tarihi eseri pazarlamaya çalıştığı öne sürülen şüpheli yakalandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Şahıslara karşı işlenen suçlara devletin

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye yeni bir atılımın içindedir.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan af açıklaması

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hırsızlık yaparak malına, vücudunu yaralayarak vücuduna kasteden daha pek çok suçu işleyerek milletin yüreğini yakan kişilerin adliyelerin bir kapısından girip diğerinden çıkmasına yol açmayacak bir çerçeveyi oturtmamız gerekiyor. Bakanlığımız bu konudaki hazırlıklarını sürdürüyor dedi.

ARTAN SUÇ ORANLARI