Etiketler

Başkan Gök ilk nikahı kıydı

Isparta'nın Eğirdir Belediye Başkanı Veli Gök, 31 Mart Yerel Seçimleri'nde göreve gelmesinin ardından ilk resmi nikahı kıydı.

Belediye Başkanı Demek Şehrül-Emin Demektir

29 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler ile ilgili konuşan AK Parti İl Başkanı Osman Zabun, gönül belediyeciliğini anlattı.

AK Parti Yerel Seçim Şartlarını Açıkladı

AK Parti il teşkilatı olarak 31 Mart 2019’da yapılacak yerel seçimler için hazırlıklarımız tüm hızıyla sürmekte

İl Başkanı Zabun: Genel Merkezimizin Kararı Başımızın Tacıdır

Parti İl Başkanı Osman Zabun, belediye başkan adaylığı konusunda açık ve net konuştu: Biz fikirlerimizi ve düşüncelerimizi paylaşdık, karar Genel Merkezimizin ve Cumhurbaşkanımızındır.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Adaylarımızla seçimlerde meydanlarda olacağız

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MHP yerel seçimlerde kendisi adaylarıyla devam edecek. Biz de aynı şekilde kendi adaylarımızla seçimlerde meydanlarda olacağız. Cumhur İttifakı'nın devamından yanayız dedi.

Ak Parti Adayları Halka Soracak

AK Parti, yerel seçimlerde 'sıfır hata' ile aday belirlemek için yeni yöntemlere başvuracak.Bunlardan biri de plebisit (yerel bir sorun ile ilgili vatandaşın.

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan Yerel Seçim Açıklaması

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Biz Meclis'te gençleştirmeyi başardık. Aynı şeyi belediyelerde de bekliyoruz. 3 dönem belediye başkanlığı yapanlar, kendi iradesiyle aday olmayarak genel merkezi rahatlatmalı. İstisna olabilir dedi.

Ak Parti  Mhp İttifakı Yerel Seçimlere Alet Edilecek Kadar Basit Değil

Milletvekili Recep Özel, AK Parti’nin toplumda karşılığı bulunan sevilen, sayılan bir adayla yarışa katılacağını ve farklı bir yönetim anlayışı ile Isparta’nın değişim ve dönüşümünü başlatacağını iddia etti.  Özel, “birilerinin belediyeciliği, makamı, mevkisi devam edecek diye ittifak ipine sarılmak yanlış.