Siyaset

Siyaset Haberleri

TURAL’DAN KESKİN’E ZİYARET

EKK 6.Bölge Birliği Başkanı Ahmet Tural, İl Genel Meclisi Başkanı Serkan Keskin’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

KAYMAKAM AKDAŞ, BAŞKAN GÖK'Ü ZİYARET ETTİ

Eğirdir Kaymakamı Abdullah Akdaş, Belediye Başkanı Veli Gök'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

RECEP ÖZEL'DEN TEPKİ..

Ak Parti Isparta Milletvekili ve YSK temsilcisi Recep Özel, İstanbul'da henüz itirazlar sonuçlanmadan apar topar mazbata verilmesine sosyal paylaşım sitesinden yanıt verdi.

Beştepe'de kritik toplantı

Savunma Sanayi İcra Komitesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında gündeminde yer alan konuları görüşmek üzere Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde toplandı.

Bakan Akar'dan flaş F-35 açıklaması

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, "Patriot ile ilgili çeşitli aşamalardan geçtikten sonra Amerika tarafından bize ülkemizin ihtiyacı olan hava ve füze savunma sistemine ilişkin yeni bir teklif ortaya konuldu.

NİSAN AYI MERKEZ MUHTARLAR TOPLANTISI YAPILDI

31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimlerinin ardından ilk Merkez Muhtarlar Toplantısı Vali Yardımcısı Ömer Faruk Ateş başkanlığında Isparta Valiliği’nde yapıldı.

ŞÜKRÜ BAŞDEĞİRMEN ISPARTA’YI BİR ADIM İLERİYE  TAŞIYACAKTIR

Eski Belediye Başkanı, Ankara Büyükşehir Belediyesi eski Genel Sekreteri Altan Raşit Civan, Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’i ziyaret etti.

AK PARTİ’DE KÖSE, MHP’DE ARTAN

Beş yıllık yeni dönemine başlayan İl Genel Meclisinde, meclisi oluşturan dört partiden grubu bulunan iki partinin Grup Sözcüleri de belirlendi.

BAŞDEĞİRMEN’İN POMZA SANAYİ HEDEFİ

DAHA ÇOK FABRİKA, DAHA ÇOK İSTİHDAM, DAHA BÜYÜK EKONOMİ

BAŞDEĞİRMEN, EZBERLERİ BOZUYOR

ISBAŞ’A SEKTÖRÜN İÇİNDEN GÖREVLENDİRME

HER TÜRLÜ İŞBİRLİĞİNE VE TEKLİFLERE AÇIĞIZ

Isparta Ticaret Borsası (ITB) Başkanı Ahmet Adar, yönetimi ve meclis üyeleri, Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’i makamında ziyaret etti.

BAŞKAN BAŞDEĞİRMEN EMRESPOR’U TEBRİK ETTİ

Isparta Birinci Amatör Futbol Ligi’ni şampiyon olarak tamamlayan Emrespor’u tebrik eden Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, “Belediye olarak amatör spor kulüplerini destekliyoruz.” dedi.

Toplam 778 haber.