Türkiye

Bakan Soylu: Tunceli'de 5 terörist bir mağarada kıstırıldı Bakan Soylu: Tunceli'de 5 terörist bir mağarada kıstırıldı
Türkiye Haberleri

PKK'ya darbe! Gri kategoride aranan 4 terörist etkisiz hale getirildi

Diyarbakır Lice'de gerçekleştirilen Bayrak-123 Operasyonu'nda ilk tespitlere göre gri kategoride aranan 4 terörist etkisiz hale getirildi

ÖSO, YPG/PKK'yı böyle vurdu

Isparta’da DEAŞ operasyonu: 1 gözaltı

Isparta'da İzmir merkezli düzenlenen DEAŞ operasyonunda, 1 kişi gözaltına alındı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli mesaj: Asıl gündemimize odaklanmamız şarttır

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Seçim tartışmalarını geride bırakarak, ekonomi ve güvenlik başta olmak üzere asıl gündemimize odaklanmamız şarttır." dedi.

Terör örgütü PKK gözünü masum çocuklara dikti

Türk Silahlı Kuvvetlerinin başarılı operasyonları neticesinde paniğe kapılan ve eleman temininde zorlanan terör örgütü PKK/PYD/YPG, gözünü Suriye'nin kuzeyinde yaşayan masum çocuklara ve gençlere dikti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bu mücadeleyi sonuna kadar vereceğiz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, seçim sonuçlarına yapılan itirazlara ilişkin, Biz de sonuna kadar bu mücadeleyi vereceğiz. YSK noktayı koyduğu zaman bizim için de mesele bitmiştir dedi.

Kafeler Caddesi’nde korkutan yangın

Isparta'da sabaha karşı çıkan yangın korku dolu anlar yaşattı. Çevredekiler tarafından fark edilen ve işyerlerinin bulunduğu alandaki yangın, vatandaşlar ve itfaiye ekibinin müdahalesiyle kontrol altına alındı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Sözde mağduriyeti güçlendirmeyin

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Ankara ilçe belediye başkanları ve meclis üyeleri ile dün Genel Merkez’de bir araya geldi.

Toplam 501 haber.